W wyniku prac inżynierów oraz doświadczenia firmy MB Recycling w zakresie przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) powstał nowoczesny pojemnik łączący w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz nowoczesne technologiczne rozwiązania.

50 cm

Mały sprzęt elektryczny i elektroniczny, który może trafić do pojemników to komputery, radia czy zabawki zasilane bateriami bądź akumulatorami a także telefony czy ładowarki, suszarki i żelazka. Jednym słowem wszystkie sprzęty w wymiarze do 50 cm.

Baterie

Odpowiednia budowa oraz posiadane technologie w zakładach przetwarzania umożliwiają wykorzystanie pojemnika, jako miejsca bezpiecznego wyrzucenia baterii i małych akumulatorów.

Komunikacja

Pojemnik, które trafią do miast to w 100 % polska produkcja wytworzona w województwie świętokrzyskim. Powierzchnia pojemnika, w charakterystycznym czerwonym kolorze – wzywającym do działania na rzecz ekologii, jest obszarem do komunikacji dla naszych partnerów, a więc Samorządów i Organizacji Odzysku.

CSR

Jako firma MB Recycling współpracujemy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i wspólnie opracowaliśmy strategię mądrego dbania o ekologię w parciu o pozyskiwany ZSEE w pojemnikach. Podjęte zostało zobowiązanie, ze do 2023 roku w miastach, w których staną nasze pojemniki.

CSR w mieście czyli praktyczny wymiar ekologii

  • Zamiast śmieci wstawiamy do 2023 roku w Twoim mieście ULE
  • Pszczoły to pozytywny komunikat i niezwykle ważny z punktu widzenia ekologii
  • SMART + EKOLOGIA + RECYKLING
pszczoly