ELEKTRYCZNE ŚMIECI Kongres Miast i Biznesu - niesamowite wydarzenie, pełne inspirujących prelekcji, debat i rozmów odbyło się w 8 marca 2024 w EC1 w Łodzi.

Kongres Miast i Biznesu miał miejsce 8 marca 2024 w EC1 w Łodzi, a atmosfera była naprawdę niezwykła. Był to dzień pełen inspirujących prelekcji, debat i owocnych rozmów.

Tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu 2023

Dla nas jednak najważniejszą informacją jest fakt, że poznaliśmy nowego posiadacza tytułu Polskiej Stolicy Recyklingu. Serdeczne gratulacje dla miasta Biała Podlaska – jesteśmy niezmiernie dumni z Waszego osiągnięcia, to rezultat ciężkiej pracy, która się opłaciła. Organizatorem akcji jest Fundacja Odzyskaj Środowisko. Polska Stolica Recyklingu jest realizowana z projektami Elektryczne Śmieci i EKOzwroty. Główną ideą Programu jest edukacja ekologiczna społeczeństwa o prawidłowym postępowaniu ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz funkcjonowaniu gospodarki obiegu zamkniętego.

Nowy czerwony i biały pojemnik

Podczas Kongresu mieliśmy również okazję zaprezentować nasze pojemniki w nowej odsłonie… i nie są już tylko czerwone! Wkrótce staniemy się integralną częścią NANOsystemu – więcej szczegółów już niedługo. 

Dziękujemy organizatorom za to inspirujące wydarzenie!

Partner strategiczny wydarzenia: InPost

Partner merytoryczny: InPost Green City

Partnerzy edukacyjni: RLG Polska, Elektryczne Śmieci, AURAEKO, Europejska Platforma Recyklingu