Sprawdźcie, gdzie możecie łatwo i bezpiecznie wyrzucić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny:

Pojemnik, które trafią do miast to w 100 % polska produkcja wytworzona w województwie świętokrzyskim. Powierzchnia pojemnika, w charakterystycznym czerwonym kolorze – wzywającym do działania na rzecz ekologii, jest obszarem do komunikacji dla naszych partnerów, a więc Samorządów i Organizacji Odzysku.
  1.  ul. 1 maja 37
  2. ul. Piławska 3
  3. ul. Waryńskiego 3  
  1. al. Kardynała Wyszyńskiego 25
  2. ul. Leśna 1
  3. ul. Słowackiego 8
  4. ul. Berylowa 2
  5. ul. Mioceńska 2 / Turkusowa 9
  6. os. Dolnośląskie 101
  7. ul. Gombrowicza 6
  8. os. Dolnośląskie 333 G
  9. ul. Budryka 7
  10. ul. Kolejowa 6
  1. Plac Kolei Warszawsko – Wiedeńskiej
  2. ul. Pokoju 29
  3. Aleja H. Kołłątaja 110
  4. ul. Żwirki i Wigury 10
  5. ul. Skalskiego 10
  6. ul. Gzichowska 11/I
  7. ul. Królowej Jadwigi 11
  8. ul. Zwycięstwa 12
  9. ul. Sierżanta G. Załogi
  10. ul. Majora B. Zagórnego 23a
  11. ul. Żeromskiego 4
  1. ul. Zdanowskiego, Os. 1000-lecia, 21-500 Biała Podlaska, (za Stokrotką),
  2. ul. Orzechowa, Os. Młodych, 21-500 Biała Podlaska, (za blokiem Orzechowa 42),
  3. ul. Terebelska, Os. Jagiellońskie, 21-500 Biała Podlaska, (za pawilonem),
  4. ul. Grzybowa/ul. Świerkowa, 21-500 Biała Podlaska,
  5. ul. Aleja Solidarności/ul. Sielczyk, 21-500 Biała Podlaska, (pętla autobusowa),
  6. ul. Lipowa
  7. ul. Armii Krajowej/ul. Francuska
  8. ul. Spółdzielcza 2
  9. ul. Wyzwolenia 15a
  1. ul. Próżna 4
  2. ul. Mieszka I 21
  3. ul. Bolesława Chrobrego 5A
  4. ul. Mieszka 2/1
  5. ul. Mieszka I 3
  6. ul. Kazimierz Pułaskiego 131
  7. ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7,
  8. ul. Atłasowa
  9. ul. Wiadukt 7,
  10. ul. Towarowa 6,
  11. ul. Jarzębinowa 4
  12. ul. Zagórna 29
  13. ul. Jarzębinowa 26
  14. ul. Gajowa 82,
  15. ul. Palmowa 34
  16. ul. Wiejska 45 D
  17. ul. Białostoczek 19 A
  18. ul. Ciepła 19A
  19. ul. Lipowa 34
  20. ul. Nowogródzka 6/1
  21. ul. Włókiennicza
  22. ul. Czesława Miłosza
  23. ul. Żurawia 71
  24. ul. Ryska 3A
  25. ul. Łagodna 1
  26. Aleja Niepodległości 5
  27. ul. Armii Krajowej 20
  28. ul. Sikorskiego 2
  1. ul. I Armii Wojska Polskiego 1
  2. ul. Jesionowa 14
  3. ul. Wapienicka 3
  4. ul. Żółkiewskiego 6
  5. ul. Broniewskiego 10
  6. ul. Konopnickiej 22
  7. ul. Starobielska 1/Asnyka 4 parking (wjazd od ul. Czecha)
  8. ul. Piastów Śląskich 13
  9. ul. Zwierzyniecka 22
  10. ul. Cieszyńska 252
  11. ul. Leszczyńska 13
  12. ul. Leszczyńska 39
  13. ul. Lwowska 16
  14. ul. Komorowiecka 336
  15. ul. Orchidei 21
  16. ul. Dywizji Kościuszkowej 5
  17. ul. Kozia 1 a
  18. ul. Matusiaka 6
  19. ul. Doliny Miętusiej 8
  20. ul. Ikara 10
  21. ul. Aleksandrowicka 8
  22. ul. Michałowicza 56
  23. ul. Goleszowska 10
  24. ul. Straconki 25
  25. ul. Olimpijska 28
  26. ul. Łagodna 24
  27. ul. Sternicza 26
  28. ul. Siewna 17
  1. ul. Oświęcimska 400
  2. ul. Chemików 39
  3. ul. Granitowa 16
  4. Ul. Węglowa 14 
  1. ul. Rynek 2
  2. ul. Kopernika 2
  3. ul. Żeromskiego 29
  4. ul. Kosynierów 69
  5. ul. Grunwaldzka 5
  1. ul. Kielecka
  1. ul. Dachtery 3
  2. ul. Ernsta Petersona 4
  1. ul. Wiosny Ludów 1
  2. ul. Pl. Słoneczny 2
  3. ul. Witkiewicza
  4. ul. Pl. Jana
  5. ul. Strzelców Bytomskich 212
  6. ul. Felińskiego 19
  7. ul. Stolarzowicka 37
  8. ul. Rydza Śmigłego 54
  9. ul. Szymały 155
  10. ul. Nickla 41
  11. ul. Stolarzowicka 78
  12. ul. Hlonda 48
  13. ul. Plac Żeromskiego 4
  14. ul. Chopina 22
  15. ul. Wrocławska 43
  16. ul. Braci Śniadeckich 23
  17. ul. Konstytucji 54
  18. ul. Broniewskiego 1
  19. ul. Zielna 25,25A „14b”
  20. ul. Tuwima 9
  21. ul. Świętochłowicka 19
  22. ul. Tarnogórska 4
  23. pętla Górniki 
  24. Romanowskiego 11
  1. ul. Sportowa 12
  1. ul. Wołyńska 3 
  2. ul. Wołyńska 13
  3. ul. Kolejowa 94
  4. ul. Powstańców Warszawy 3
  5. ul. Połaniecka 13
  6. ul. Wolności 29-31
  7. ul. Gen. Maczka 5
  8. ul. K. Szymanowskiego 15
  9. ul. Wirskiego 4
  10. Al. 3-go Maja 6
  11. ul. Wojsławicka 13
  12. ul. Armii Krajowej 9
  1. Żołnierzy Września 22
  1. ul. Jordana 12
  2. ul. Szarych Szeregów 2d
  3. ul. Mieszka I 2A
  4. ul. Grunwaldzka
  5. ul. Głowackiego
  1. ul. Grunwaldzka 3
  2. ul. Grunwaldzka 41
  1.  ul. Równoległa (na wysokości pawilonu Eden)
  2. ul. Dehnelów (parking przy Akademii Sztuki Kulinarnej)
  3. ul. Szpitalna (za pawilonem Biedronka)
  4. ul. Kamionka
  5. ul. Spacerowa (vis à vis Szkoły Podstawowej Nr 7)
  6. ul. Francuska (vis à vis Kościoła)
  7. ul.Niepodległości 1A
  8. ul.Miła
  9. ul. Józefa Mazura
  10. ul. Kościuszki 12
  11. ul.Spacerowa 13-15
  12. ul.Zwycięstwa/Kościuszki
  1. ul. Kostrzyńska 4
  1. ul. Źródlana 39
  1. Pasaż Księcia Władysława Opolczyka
  2. ul. M. Skłodowskiej-Curie 24
  3. ul. Bacewicz 1
  4. ul. Michała Drzymały 10/ ul. Piotra Czajkowskiego 6
  5. al. Wolności 30
  6. ul. Powstańców Śląskich 8
  7. ul. Czartoryskiego 13
  8. ul. Marysia 113 a 
  9. ul. Szymanowskiego 5/ul. POW 3
  10. ul. Gajcego 2
  11. ul. Czecha 21
  12. ul. Witosa 1
  13. Al. Wyzwolenia 9
  14. ul. Kontkiewicza 4/ul. Kontkiewicza 6
  15. ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 2
  16. ul. Wawrzynowicza 8
  17. Promenada Czesława Niemena/ CH Promenada
  18. ul. Schillera 3
  19. ul. Wały Dwernickiego 11
  20. ul. Goszczyńskiego 9/11 / ul. Pułaskiego
  21. ul. Palmowa 1/9 a
  22. ul. Sempołowskiej 2
  23. ul. Mirowska 416 / ul. Turystyczna – przystanek
  24. ul. Wielkoborska 54
  25. ul. Wręczycka 111
  26. ul. Michałowskiego 12 – parking
  27. ul. Generała Stanisława Sosabowskiego 17
  28. ul. Marii Konopnickiej 5
  29. ul. Jerzego Kukuczki 30
  30. ul. Józefa Mireckiego 21
  31. ul. Legionów 198 
  32. ul. Gen. Władysława Sikorskiego 56
  33. ul. Niepodległości 26
  1. Sienkiewicza 2
  2. Szkotnia 3,5
  3. Cmentarna 57
  4. Leśna 6
  5. Fredry 23
  6. Sikorskiego 12
  7. Paderewskiego 2
  8. Aleja Zwycięstwa 79
  9. Struga 6
  10. Osiedle Robotnicze 5A
  11. Augustynika 15A
  1. Sienkiewicza 2
  2. Szkotnia 3,5
  3. Cmentarna 57
  4. Leśna 6
  5. Fredry 23
  6. Sikorskiego 12
  7. Paderewskiego 2
  1. Ul. Kolejowa 4
  2. Osiedle Różane 22 A
  3. Ul. Piłsudskiego 18
  1. Chełmońskiego 6
  2. Ogólna 52
  3. Mickiewicza 33
  4. Kościuszki 50
  5. Piechoty 11
  6. Robotnicza 92-94
  7. Jaśminowa 33
  8. 1Maja 28/Mączna 1-2A
  9. Władysława IV 7
  10. Owocowa 3-5 
  11. Malborska 84
  12. Wejska 18
  13. Broniewskiego 14
  14. Saperów 14b
  15. Żyrardowska 65
  16. Nowodworska 11b
  17. Robotnicza 84
  18. ul. Królewiecka 23 A
  19. Robotnicza 116
  20. Królewiecka 46
  1. ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 19
  2. ul. Ks. dr A. Święcickiego
  3. ul. Słowackiego 5
  4. ul. Kościuszki 62
  5. ul. Mickiewicza 2
  6. Al. Żwirki i Wigury 1

Lista lokalizacji pojemników:

  1. ul. Cieszyńskiego 38
  2. ul. Witosa 27
  3. ul. Jeleniogórska 13C 
  4. ul. Wilanowska 12 
  5. ul. Pilotów 3
  6. ul. Dywizjonu 303
  7. ul. Ciołkowskiego 1-5 
  8. ul. Burzyńskiego 12 
  9. ul. Norblina 23
  10. ul. Wita Stwosza 50
  11. ul. Międzygwiezdna 2
  12. ul. Cedrowa 27
  13. ul. Obrońców Wybrzeża 11
  14. ul. Flisykowskiego 3
  15. ul. Myśliwska 86
  16. ul. Krzemowa 8
  17. ul. Suchanka 9
  18. Al. Rzeczypospolitej 4A, 4B, 4C, 4D
  19. ul. Chłopska 22
  20. ul. Bażantowej 1
  21. ul. Bergiela 5
  22. ul. Ujeścisko 18
  23. ul. Stanisława Dąbka 4
  24. ul. Porębskiego 31
  25. ul. Hokejowa 14
  26. ul. Korzeniowskiego 28
  27. ul. Stolema 54  
  28. ul. Opolska 3
  29. Al. Rzeczypospolitej 7B
  30. ul. Góralska 15
  31. ul. Niedźwiednik 37
  32. ul. Stolarska 4
  33. ul. Spadzista 10
  34. ul. Skarpowa 23
  35. ul. Paderewskiego 4
  36. ul. Kurpińskiego 9
  37. ul. Kamieńskiego 9
  38. ul. Słowackiego 67
  39. ul. Kazimierza Wielkiego
  40. ul. Tamka 8
  41. ul. Michny pomiędzy 6 i 8
  42. ul. Piotrkowska 47
  43. ul. Szuwary 3AB
  44. ul. Sempołowskiej 10
  45. ul. Ubocze 24
  46. ul. Do Studzieńki 31
  47. ul. Hallara 19a
  48. ul. Starowiejska 41
  49. ul. Wyzowolenia 51
  50. ul. Chodkiewicza 11
  51. ul. Kołobrzeska 23
  52. ul. Kołobrzeska 20
  53. ul. Stryjewskiego 23
  54. ul. Długie Ogrody 2
  55. ul. Kryniczna 20
  56. ul. Dickensa 3
  57. ul. Grunwaldzka 607
  58. ul. Poniatowskiego 15
  59. ul. Płocka 10
  60. ul. Ciechanowska 1 A
  61. ul. Przemyska 32
  62. ul. Kaliska 30
  63. ul. Płocka 20
  64. ul. Piastowska 74E A
  65. ul. Piastowska 104 E
  66. ul. Jagiellońska 10 B
  67. ul. Warneńska 12 A
  68. ul. Raciborskiego 4
  69. ul. Kołobrzeska 75
  70. ul. Obrońców Wybrzeża 10 B
  71. ul. Kołobrzeska 55 A
  72. ul. Obrońców Wybrzeża 4B
  73. ul. Kołobrzeska 48 A
  74. ul. Śląska 33 G
  75. ul. Chłopska 14
  76. ul. Kołobrzeska 69
  77. al. Kaczyńskiego 30
  78. ul. Gospody 17
  79. ul. Pomorska 82
  80. ul. Michałowskiego 41
  81. ul. Norblina 24
  82. ul. Wigierska 32
  83. ul Rogalińska 19,21,23 ( przy drugiej wiacie śmietnikowej od wjazdu )
  84. ul. Pohulanka 4
  85. ul. Cedrowa 41
  86. ul. Człuchowska 3
  87. ul. Chłopska 39
  88. aleja Grunwaldzka 563
  89. ul. Karpacka 2
  90. ul. Budapesztańska 19
  91. ul. Myśliwska 33 E
  92. ul. Hallera 120 A
  93. ul. Rakoczego 23
  94. ul. Lelewela 16 B
  95. ul. Mierosławskiego 12
  96. ul. Biała 5
  97. ul. Turystyczna 8A

Lista lokalizacji pojemników:

  1. ul. Czwartaków – Z Tyłu Biedronki)
  2. ul. Emilii Plater – Przy Parkingu Od Ul. Andersa
  3. ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 99
  4. ul. Janusza Kusocińskiego 8
  5. ul. Szarych Szeregów 16
  6. ul. Młodych Patriotów 9
  7. ul. Cichociemnych 9
  8. ul. 9 mjr. pil. Jana Czernego 12
  9. ul. Pszczyńska 315
  10. ul. Ceglarska 48
  11. ul. Przyszłości 94
  12. ul. Korczoka 16
  13. ul. Skarbnika 16
1. JABŁOWO ul. Nad Jeziorem
2. KOKOSZOWY ul. Szkolna
3. KOLINCZ ul. Główna
4. KOTEŻE 1 ul. Wróblewskiego
5. NOWA WIEŚ RZECZNA ul. Rzeczna
6. ROKOCIN Rokocin 19
7. RYWAŁD ul. Szkolna
8. SZPĘGAWSK ul. Kasztanowa

Lista lokalizacji pojemników:

  1. ul. KS. Prymasa Łubieńskiego 7
  2. ul. Czarnieckiego 7
  3. ul. Żwirki i Wigury 22
  4. ul. Paczkowskiego 13
  5. ul. Pawła Cymsa 14
  6. ul. Staszica 5
  7. ul. Orła Białego 18
  8. os. K. Wielkiego 33
  9. Ul. Św. Jana 2A
  10. Chrobrego 12
  1. ul. Główna 2

  1. ul. Kopernika 30
  2. ul. Polna 10 D
  3. ul. M. Konopnickiej 2
  4. ul. Czerwonego Krzyża 26
  5. ul. Narutowicza 30

  1. ul. Podzamcze – plac targowicy miejski
  2. ul. Powstania Styczniowego – skrzyżowanie z ul. Czachowskiego
  3. ul. Orła Białego – obok wiaty śmietnikowej
  1. ul. Młyńska 69 

  1. ul. Szybowcowa – obok sklepu Żabka
  2. ul. Przypadek 47
  3. ul. Wojska Polskiego 28
  4. ul. Krzymińskiego 10
  5. ul. Krzywoustego 23
  6. Al. Sienkiewicza 1
  7. ul. Łokietka 3
  8. ul. M.Skłodowskiej-Curie 13a
  9. ul. Daszyńskiego 32
  10. ul. Wawrzyniaka 15 a
  11. ul. Staropoznańska 109
  12. ul. Solna – przy sklepie Biedronka
  13. ul. T. Chęsego
  14. ul. Ogrodowa 4
  1. ul. Modelarska 28a

  1. ul. Wiejska

  1. ul. Massalskiego 3 – pod Pasażem Świętokrzyskim
  2. ul. Czarnowska 14 – obok Biedronki
  3. ul. Pocieszka 17 – obok Poczty Polskiej
  4. ul. Adolfa Dygasińskiego 6
  5. ul. Jarzębinowa 3 – obok Lewiatana
  6. ul. Klonowa 54 – za Lewiatanem 
  7. ul. Wyspiańskiego 6 – obok stacji trasformatorowej
  8. ul. Konopnickiej 5 – obok budki- warzywniaka
  9. ul. Staffa 2 – obok Lewiatana
  10. ul. Romualda 2-4 – między blokami
  11. ul. Zapolskiej 23 – przy altanie śmietnikowej na parkingu, przy skrzyżowaniu z Szydłówkiem Górnym
  12. ul. Krzyżanowskiej 2 – przy altanie śmietnikowej
  13. ul. Bohaterów Warszawy 9 – obok Lewiatana
  14. ul. Jeziorańskiego 69 – przy altanie śmietnikowej – między Rossmannem, a Biedronką
  15. ul. Jeziorańskiego 125 – za Lewiatanem
  16. ul. Radomska 20C – pod Auchan
  17. ul. Karczówkowska 20 – obok Lewiatana
  18. ul. Zagórska 48 – obok pawilonów (Społem)
  19. ul. Wróblewskiego 3 – Główny Urząd Statystyczny
  20. ul. Jurajska 7 – Szkoła Podstawowa nr 25
  21. ul. Szczecińska 11 – obok lecznicy dla zwierząt
  22. ul. Nowowiejska 24 -Obok Altany Śmietnikowej/ Osiedle II Sady
  23. ul. Malików – Panattoni Park Kielce
  24. al. 1000 – lecia PP 7C – Politechnika Świętokrzyska
  25. Orląt Lwowskich
  26. Marszałkowska 96
  27. Barwinek 2
  28. J. CH. Paska 8
  29. Monte Cassino/Poligonowa/Andersa
  30. Permska
  31. Porębskiego 3
  32. Dewońska 1
  33. Św. Weroniki/Pawia
  34. Spokojna
  35. Wiśniowa
  1. ul. 3 Maja 9
  1. ul. Piasta 4
  2. Powstańców Wlkp. 28a
  1. ul. Moniuszki 8E
  2. ul. Wojska Polskiego 57
  3. ul. Jagoszewskiego 2
  4. ul. Śniadeckich 19
  5. ul. Wenedów 22
  6. ul. Zakole 6
  7. ul. Szeroka 26
  8. ul. Bałtycka 21
  9. ul. Władysława IV 23-23 C
  10. ul. Sikorskiego 7
  11. ul. Brytyjska 2-20
  12. ul. Bosmańska 19
  13. ul. Wołyńska
  1. ul. Agatowa 23
  2. ul. Agatowa 18
  3. ul. Złocieniowa 44
  4. ul. Malachitowa 7
  5. ul. E. Heila 10,12
  6. ul. Łanowa 43c
  7. ul. Lasówka 40
  8. al. Pokoju 89
  9. ul. Centralna 38a 
  10. ul. Słomiana 17
  11. ul. Komandosów 21
  1. ul. Koszarowa 10
  2. ul. Mickiewicza przy przystanku, Stokrotce
  3. Przy CKiP ul. Sportowa
  4. ul. Kolejowa 49
  5. ul. Sportowa 2
  6. ul. Piaskowa 20
  1. ul. Lwowska 28a – przy „śmietniku” Urzędu Miasta Krosna
  2. ul. Fredry 12 – baza MPGK Krosno sp. z o.o.
  3. ul. Kolejowa – wewnątrz blokowiska przy altanie śmietnikowej
  4. ul. Popiełuszki – w dzielnicy Polanka przy pojemnikach na odzież
  5. ul. Grunwaldzka – Suchodół (koło wiaty przystankowej – SUCHODÓŁ DOM LUDOWY
  6. skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i ul. Magurów – na placu z kostki, przy okrągłym słupie ogłoszeniowym
  7. ul. Lelewela – koło wiaty śmietnikowej przy bloku nr 24
  1. plac Szkolny 19
  2. ul. Sienkiewicza 9
  3. ul. Władysława Jagiełły 4
  4. ul. 23 Stycznia 20
  5. ul. Mickiewicza 11
  6. plac Jana Pawła II 5
  7. ul. Kołłątaja 7
  1. ul. Spółdzielcza 10
  2. ul. Radosna 104
  3. ul. Baczyńskiego 157
  4. Al. Rzeczypospolitej 135
  1. ul. Jana Ostroroga 70
  1. ul. Wileńska 10

  2. ul. Grażyny 13

  3. ul Zana 10

  4. ul. Leonarda 18

  5. ul. J. Skrzetuskiego 8

  6. ul. Jana Sawy 5

  7. ul. B. Chrobrego 6 a 

  8. ul. Rzeckiego 14

  9. ul. Nadbystrzycka 101

  10. ul. Józefa Franczaka „LALKA” 2

  11. ul. Szczytowa 11

  12. ul. Rogowskiego 9

  13. ul. Konstantynów 29

  14. ul. Konstantynów 6

  15. ul. Kleeberga 16

  16. ul. Przyjaźni 38

  17. ul. Niepodległości 13 B

  18. ul. Tumidajskiego 18 A

  19. ul. Kleeberga 16
  20. ul. Przyjaźni 36 – 38
  21. ul. Niepodległości 13 B
  22. ul. Tumidajskiego 18 A
  1. ul. Zelwerowicza 13
  2. ul. Żubardzka 4
  3. ul. Maratońska 63
  4. ul. Maratońska 39
  5. ul. Wyszyńskiego 61
  6. ul. Kongresowa 46
  7. ul. Chóralna 4
  8. ul. Kubusia Puchatka 9
  9. ul. Łanowa 4A
  10. ul. Jagny 10
  11. ul. Traktorowa 51
  12. ul. Rojna 50
  13. ul. Rojna 21
  14. al. Harcerzy – Zatorowców 3
  15. ul. Lniana 14
  16. ul. Rydzowa 21
  17. ul. Wici 30
  18. ul. Batalionów Chłopskich 5
  19. ul. Batalionów Chłopskich 10
  20. ul. Hubala 6
  21. ul. Tomaszewicza 2
  22. ul. Jagiellońska 10
  23. ul. Ćwiklińskiej 16
  24. ul. Dostojewskiego 1
  25. ul. Czajkowskiego 12
  26. ul. 11 Listopada 38
  27. ul. Napierskiego 2
  28. ul. Leszka Białego 6
  29. ul. Dąbrówki 3
  30. ul. Henryka Brodatego 2
  31. ul. Skrzetuskiego 12
  32. ul. A. Sacharowa 10/12
  33. ul. Zbiorcza 15 A
  34. ul. Górska 2
  35. ul. Klonowa 39
  36. ul. Piotrkowska 204
  37. ul. Smocza 5/7
  38. ul. Łączna 57
  39. ul. Gogola 17
  40. ul. Sacharowa 23/al. Kolbego
  41. ul. Gogola 1
  42. ul. Sacharowa 45
  43. ul. Sacharowa 47
  44. ul. Sacharowa 97
  45. ul. Lermontowa 10
  46. ul. Sacharowa 67
  47. ul. Słowackiego 27
  48. ul. Zarzewska 50
  49. ul. Armii Krajowej 54
  50. al. Wyszyńskiego 59
  51. al. Wyszyńskiego 93
  52. ul. Kusocińskiego 114
  53. ul. Wileńska 50
  54. ul. Krzemieniecka 24
  55. ul. Sienkiewicza 101/109
  56. ul. Piotrkowska 182
  57. ul. Wileńska 38
  58. ul. Cypriana Kamila Norwida 3/5
  59. ul. Wioślarska 28
  60. ul. gen. Wróblewskiego 130 A
  61. ul. Sacharowa 33 (bl. 305)
  62. ul. Czajkowskiego 3 (bl. 115)
  63. ul. Socjalna 15
  64. ul. Strażacka 9
  65. ul. Armii Krajowej 32
  66. al. Wyszyńskiego 52
  67. ul. Maratońska 87
  68. ul. Maratońska 95
  69. al. Wyszyńskiego 96
  70. ul. Wyszyńskiego 5
  71. ul. Kusocińskiego 4
  72. ul. Służbowa 15
  73. ul. Jurczyńskiego 32
  74. ul. Szafera 10
  75. ul. Milionowa 82
  76. ul. Milionowa 98
  77. ul. Milionowa 247
  78. ul. Przybyszewskiego 250/ Lodowa 52 A
  79. ul. Przybyszewskiego 266
  80. ul. Milionowa 257
  81. ul. Zgierska 124/140
  82. ul. Stefana 2
  83. ul. Wspólna 6/8
  84. ul. Łagiewnicka 118
  85. ul. Nastrojowa 12
  86. ul Nastrojowa 63
  87. ul. Tatarakowa 10
  88. ul. Wagierska 2
  89. ul. Smetany 4
  90. ul. Bartoka 13
  91. ul. Elsnera 13
  92. ul. Bartoka 165
  93. ul. Bartoka 59
  94. ul. Bartoka 47
  95. ul. Bartoka 43
  1. ul. Żeromskiego (przy skrzyżowaniu z Jagiellońską)
  2. ul. Karola Szymanowskiego
  3. Plac Zygmunta Bukalskiego
  4. ul. Żeromskiego 18
  5. ul. Koszalińska 3
  6. ul. Szymanowskiego 3
  1. Warszawska 110 
  1. Częstochowska 4 
  1. ul. Sikorskiego 2 obok altanki i placu PSS,
  2. ul. Fredry 1 obok altanki,
  3. Tył budynku przy ul. Pisarka 10,
  4. Przy altance śmietnikowej ul. P. Skargi 4,
  5. Przy altance śmietnikowej, skrzyżowanie Pułaskiego 4 z Kędziora 11,
  6. Przy altance śmietnikowej obok budynku ul. Szafera 4
  7. Przy altance śmietnikowej obok budynku ul. Warneńczyka 13.4
  8. ul. Biernackiego 1
  9. ul. Powstańców Warszawy 2
  1. ul. Gliwicka 3  
  1. ul. Wyszyńskiego 27
  2. ul. S. Czarnieckiego 105
  3. ul. Sosnkowskiego 41
  4. ul. Klonowa 26
  5. ul. Chełmońskiego 2 C
  6. ul. Dąbrówki 9A
  1. Mirzec Stary 9
  1. ul. Osiedle Książąt Mazowieckich 30
  2. ul. Targowa 9
  3. ul. Mikołaja Kopernika 38
  4. ul. Osiedle Młodych 4
  5. ul. Studzieniec 1
  6. ul. Stanisława Moniuszki 1
  1. ul. Akacjowa 17
  2. ul. Długa 7
  1. ul. Przemysłowa 24
  1. ul. Rataja 7
  2. ul. Bylicy 2
  3. ul. Legionów Polskich 32
  4. ul. Baczyńskiego 3
  5. ul. Orzeszkowej 2
  1. ul. Świętokrzyska 22
  2. os. Ogrody 31
  3. os. Stawki 49
  4. os. Rosochy 47
  5. os. Rosochy 93
  6. os. Słoneczne 13
  7. ul. Kopernika 26
  8. ul. Iłżecka 12
  9. ul. Trzeciaków 35 A
  10. ul. Długa 73
  1. ul. Limanowskiego 129
  2. ul. Dembińskiego 22
  3. ul. Szkolna 26
  4. ul. Matejki 56
  5. ul. Strzelecka 88
  6. ul. Wrocławska 238
  7. ul. Konopnickiej 54
  8. ul. Wodna 24B
  9. ul. Kujawska 21
  10. ul. Kujawska 21
  1. STARE STAWY – ul. 11 Listopada 8
  2. OSIEDLE – ul. Dąbrowskiego 65-79 (wjazd od ul. Szpitalnej)
  3. OSIEDLE – ul. Czarnieckiego 3 (wjazd od ul. Tysiąclecia)
  4. MONOWICE – skrzyżowanie Rolna/Polowiecka 
  5. ul. Więźniów Oświęcimia 33

  6. ul. Rydla 7

  7. ul. Dąbrowskiego 75

  8. ul. Zwycięstwa 47

  1. Na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6 (od strony ul. Tysiąclecia).
  2. Na terenie Klubu Kultury „Mlądz” przy ul. Majowej 202.
  3. Na terenie kompleksu boisk sportowych przy ul. Karczewskiej
  4. Tysiąclecia 66
  5. ul. Komunardów 6
  6. ul. Hoża 9
  7. ul. Lasakowa 115
  8. ul. Matejki 8
  1. ul. Ogrodowa 27-33

  2. ul. Bytomska 41

  1. ul. Czarnowska 56

  2. ul. Czarnowska 54

  1. Piastowska 49

  1. ul. Słowackiego 154/158
  2. ul. Kołłątaja 461
  3. ul. Wyspiańskiego 6
  4. ul. Daniłowskiego 12
  5. ul. Garbarska 14
  6. ul. Leonarda 13
  7. ul. Sienkiewicza 28
  8. ul. Dmowskiego 33
  9. ul. Belzacka 64
  10. ul. Nałkowskiej 22
  11. ul. Łódzka 40 A 
  12. ul. Garbarska 14
  13. ul. Leonarda 13
  14. ul. Sienkiewicza 28
  15. ul. Dmowskiego 33
  16. ul. Belzacka 64
  17. ul. Nałkowskiej 22
  1. ul. Janusza Korczaka 10, Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Władysława Broniewskiego
  2. ul. Świętego Wojciecha 1b, Miejskie Przedszkole Nr 8
  3. ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 2a, Zespół Szkół nr 5
  4. ul. Hubalczyków 5, Miejskie Przedszkole Nr 37
  5. ul. Wyszogrodzka 140
  6. ul. Brzozowa 3, Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
  7. Aleja Jana Kilińskiego 4, Zespół Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka”
  8. ul. Jana Zygmunta Jakubowskiego 10
  9. ul. Kolegialna 23, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Karola Szymanowskiego
  10. ul. Harcerza Antolka Gradowskiego 24,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Księdza Jana Twardowskiego
  11. ul. Fryderyka Chopina 62, Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Fryderyka Chopina
  12. ul. Mikołaja Reja 4, Miejskie Przedszkole Nr 21
  13. ul. Jana Kochanowskiego 7, Miejskie Przedszkole Nr 29
  14. ul. Stanisława Zgliczyńskiego 8, Miejskie Przedszkole Nr 16
  15. ul. Piasta Kołodzieja 7, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mikołaja Kopernika
  16. ul. Antoniego Juliana Nowowiejskiego 4, Zespół Szkół Ekonomiczno – Kupieckich im. Ludwika Krzywickiego
  17. ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7, Miejskie Przedszkole Nr 3
  18. ul. Szymona Kossobudzkiego 10, Miejskie Przedszkole Nr 17 im. Małego Księcia
  19. ul. Ignacego Łukasiewicza 11, III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej
  20. ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7, Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie
  21. ul. Przyszkolna 22, Szkoła Podstawowa Nr 15
  22. ul. Jana Kochanowskiego 11, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11
  23. ul. Czwartaków 6, Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Janusza Korczaka
  24. ul. Sierpecka 15, Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy w Płocku
  1. ul. Wadowicka 79 
  1. ul. Mścibora 66 
  2. ul. Krańcowa 48 
  3. os. Przyjaźni 142 
  4. os Zwycięstwa 22M 
  5. os. Wichrowe Wzgórze 35 R 
  6. os. Kosmonautów 16 
  7. os. Pod Lipami 81 
  8. os. Rusa 58 
  9. os. 1000 – lecia 45 
  10. os. Lecha 121 
  11. os. Stare Żegrze 109 
  12. os. Bohaterów II Wojny Światowej 33 
  13. os. Jagiellońskie 17 
  14. os. Na Skarpie 84 
  15. os. Orła Białego 71 
  16. os. Przemysława 21 
  17. os. Batorego 27 C 
  18. os. Batorego 4A 
  19. os. Bolesława Śmiałego 107 
  20. ul. Naramowicka 169  
  21. ul. Sarmacka 8 F 
  22. ul. Naramowicka 149 B  
  23. ul. Naramowicka 157  
  24. Ul. Ballenstaedta 11
  25. ul. Bonin 10
  26. ul. Winiary 13
  27. ul. Szarych szeregów 36
  28. ul. gen. St. Maczka 14
  29. ul. Szpitalna 10-14
  30. Os Batorego 18a
  31. Os Batorego 39
  32. Os Batorego 75a
  33. Os Jagiełły 3
  34. Potockiej 38
  35. os. Lecha 37
  36. ul. Galileusza 14
  37. ul. Kurpińskiego
  38. ul .Hipolita Cegielskiego 1
  39. ul. Nad Potokiem 1
  40. ul. Sokoła 25
  41. Os Chrobrego 7
  42. Os Chrobrego 34
  43. ul. Zmartwychwstańców 10
  44. ul. Świerkowa 8
  45. os. Jagiellońskie 128
  46. ul. 28 Czerwca 1956r nr 352/360
  47. ul. Szeligowskiego i Wiechowicza
  48. ul. Keplera 8 A
  49. ul. Newtona 1
  50. Os Przyjaźni 18
  51. Os Zwycięstwa 125
  52. Os Wichrowe Wzgórze 30
  53. Os Wichrowe Wzgórze 21
  54. Os Kosmonautów 2
  55. Os Wichrowe Wzgórze 8
  56. ul. Warzywna 19
  57. ul. Raszkowska 21
  58. Os Wichrowe Wzgórze 3
  1. ul. Grunwaldzka 20

  2. ul. Obrońców Poczty Polskiej 9
  3. ul. Dworcowa Park&Ride

  4. ul. Chopina 38
  5. ul. Jana Kasprowicza 16
  6. parking przy Parku Kulturowym Faktoria
  1. Ul. Wiarowa 16

  2. Ul. Wróblewskiego 2 

  3. Ul. Wybrzeże Marsz. Focha 2

  4. Ul. Grunwaldzka 54a

  5. Ul. Kazimierza Opalińskiego 23

  6. Ul. Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego 3A

  7. Ul. Łukasińskiego 13A

  8. Ul. Sikorskiego (obok Kościoła)

  9. Ul. Herburtów 20

  1. ul. Hugona Kołątaja 41

  2. ul. Hugona Kołątaja 21

  3. ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 9

  4. ul. Michała Kruka-Heindenreicha 6

  5. ul.Kaniowczyków 6

  6. ul. Teofila Cichockiego 4

  7. ul. Stanisława Eustachiewicza 4

  8. Osiedle Niwa

  1. ul. Królowej Jadwigi 12a – okolice końcowej linii nr 7 budynku Administracji osiedla na utwardzonej powierzchni przy chodniku
  2. ul. Królewska 15 – przy PGO na parkingu przy północnej stronie bloku
  3. ul. Ignacego Paderewskiego – przy stacji Trafo, na kostce brukowej, teren przy PGO obsługującym blok przy ul. Daszyńskiego 3
  4. ul. Żwirki i Wigury 38 – na kostce brukowej przy pojemniku na tekstylia, dawny PGO
  5. ul. Olsztyńska – utwardzony teren przy PGO obsługującym blok przy ulicy Olsztyńskiej 25
  6. ul. Jastrzębia 4 – teren przy PGO przy tej nieruchomości
  7. ul. Młodzianowska 8a – teren przy ogrodzeniu na kostce ażurowej, obok pojemnika na tekstylia
  8. ul. Komandosów / Grenadierów / PCK – utwardzony teren PGO obsługujący budynek przy ul.Genadierów 7/9
  9. ul. Gagarina 3/5/7 – teren utwardzony na środkowej ścianie środkowej altany śmietnikowej
  10. ul. Osiedlowa 2 – utwardzony teren od balkonowej strony budynku przy trzepaku
  11. ul. Świętokrzyska, Młodzianowska – obok pojemnika typu „DZWON” na terenie PGO obsługującego budynek przy ulicy Świętokrzyskiej 17
  12.  ul. Ostrowiecka 3/5, Czackiego 1,2,3,4,6 – utwardzony teren przy PGO obsługującym blok przy ulicy Ostrowieckiej 3, obok pojemnika na tekstylia
  13.  ul.Świętojańska / Czarnoleska – przy PGO obsługującym blok przy ulicy Świętojańskiej 2
  14. ul.Helleńska / Kasandry – przy PGO obsługującym blok przy ulicy Kasandry 4, na utwardzonym terenie
  15. ul. Pośrednia 47 – tren przy PGO dla tej nieruchomości, obok pojemnika typu DZWON
  16. ul. Rapackiego 21, utwardzony teren, obok punktu PGO obsługującego bloki przy ul. Rapackiego 21 i Rapackiego 25
  17.  Aleja Róż 1 – teren przy PGO dla tej nieruchomości, na kostce ażurowej
  18. ul. Toruńska 4 – na parkingu przy E.Leclerc
  19. Radomskiego 6 – przy altanie śmietnikowej
  20. ul. Klwatecka 40 – przy altanie śmietnikowej
  21. ul. PCK 1 – przy altanie śmietnikowej
  22. ul. Sandomierska 17 – przy pojemnikach na odpady segregowane
  23. ul. Gajowa 43 – przy altanie śmietnikowej
  24. ul. 25 Czerwca 5/9a – przy altanie śmietnikowej
  25. ul. Zacisze 5 – przy pojemnikach na odpady segregowane
  26. ul. Kosowska 32 – przy altanie śmietnikowej
  27. ul. Cicha 2/4 – przy pojemnikach na odpady segregowane
  28. ul. Natolińska 1/3 – przy pojemnikach na odpady segregowane
  29. ul. Traugutta 1 A – przy pojemnikach na odpady segregowane
  30. ul Szczawińskiego 2 – 4 – przy pojemnikach na odpady segregowane
  31. ul. Sikorskiego
  32. ul. Jarzębia 4
  1. ul. Św. Królowej Jadwigi (k/sklepu Lidl)
  2. ul. Sierakowskiego (ERA PARK)
  3. ul. Stara Droga 85 (przy PGK)
  4. ul. Reymonta (rejon dworca PKP)
  5. ul. Leszka Czarnego 22A
  1. ul. Spokojna 1 B
  2. Wały Tadeusza Kościuszki 16
  3. Karola Marcinkowskiego 8B
  4. ul. Różana 3
  5. ul. Leśna 2
  6. ul. Kmicica 4
  7. Bohaterów Westerplatte 5
  8. ul. Michała Wołodyjowskiego 26
  1. ul. Łukowa (Ochojec)
  2. ul. Kilińskiego 21A
  3. ul. Sygnały 50
  4. ul. Małachowskiego 21
  5. os. Południe 48
  6. ul. Rejewskiego 2
  7. ul. Śląska 13
  8. ul. J.Pukowca 12
  9. ul. Ks.Henryka Jośki 44
  10. ul. Mglista/Kuźnia
  11. ul. Wiertnicza 23
  1. Podwisłocze 2,4
  2. Podwisłocze 6
  3. Podwisłocze 24
  4. Popiełuszki 6
  5. Świadka 1
  6. Monte Cassino 14
  7. Niepodległości 9-11
  8. Twardowskiego 2
  9. Kr. Augusta 25
  10. Sportowa 19
  11. Kotuli 5
  12. Lewakowskiego 3
  13. Gromskiego 2
  14. Krzyżanowskiego 8
  15. Paderewskiego 3
  16. Żwirki i Wigury 7
  17. Cicha 7
  18. Grabskiego 98
  19. Bieszczadzka 9
  20. Podgórska 16
  21. Dukielska 11
  22. Iwonicka 9 / Żmigrodzka 1
  23. Krajobrazowa 6
  24. Kochanowskiego 13
  25. Podchorążych 3
  26. Dunikowskiego 31
  27. Kolbego 6
  28. Strażacka 18 a
  29. Ofiar Katynia 21
  30. Budziwojska 154
  31. Dębicka 288
  32. Bohaterów 3
  33. Malczewskiego 15
  34. Staszica 18
  35. Kurpiowska
  36. Jarowa 13
  37. Pogwizdowska 138
  38. ul. Powstańców Śląskich
  39. ul. Dekerta
  40. ul. Pułaskiego 9
  41. ul. Staroniwska 
  42. ul. Morgowa 98
  43. ul. Robotnicza 19
  44. ul. K. Wojtyły 114
  45. ul. Chodkiewicza 1
  1. ul. Topolowa 161 (przy placu zabaw)
  2. ul. Sokołowska 71 (przy osłonie śmietnikowej)
  3. ul. Miła (przy placu zabaw)
  4. ul. Stanisława Wieniawskiego 1 (przy osłonie śmietnikowe)
  5. ul. Ignacego Daszyńskiego 2 (przy osłonie śmietnikowej)
  6. ul. Prym. Stefana Wyszyńskiego 7 (przy placu zabaw)
  7. ul. Bolesława Chrobrego 6 (przy gnieździe pojemników półpodziemnych)
  8. ul. Młynarska 20
  9. ul. Bieszczadzka (przy budynku Bieszczadzka 8)
  1. ul. Sobieskiego 27a, 27b
  2. ul. Śląska 32 a
  3. ul. Górnicza 5 a
  4. ul. Stawowa 13,15,17
  5. ul. Budryka 6, 8
  6. ul. Bytomska 30
  7. Wł. Jagiełły 9
  8. J. Polaczka 2
  9. Wł. Jagiełły 313
  10. Bohaterów Westerplatte 12
  11. ZHP 1 ( Kapicy )
  12. Plac Skrzeka i Wójcika 6ab
  13. Reymonta 8
  14. Reymonta 56
  15. Skłodowskiej 61
  16. Wyzwolenia 8-10
  17. Andersa 4
  18. Kościelna 34
  19. Wróbla 6
  20. Okrężna 8
  21. Korfantego 4
  22. Wróblewskiego 71-73
  23. Niepodległości 57
  24. Wróblewskiego 39-41
  25. Powstańców 54
  26. Śląska 48 ab
  27. Gansińca 4 
  1. ul. Karalusa
  1. ul. Braci Śniadeckich 5
  2. ul. Józefa Mireckiego 23
  3. ul. Zuzanny 20
  1. Osiedle Orłowo, ul. Stalowa
  2. ul. Iglasta (przy skrzyżowaniu z ul. Lipową)
  3. Parking przy Galerii Handlowej Skałka, al. Armii Krajowej
  4. Parking (przy cmentarzu), al. kard. Wyszyńskiego
  5. Okolice kompleksu szkolno -sportowego, al. Św. Jana Pawła II/ul. Prądzyńskiego
  6. Zatoczka autobusowa, al. Niepodległości – przy sklepie Robert
  1. osiedle Zachód B 14
  2. ul. Wieniawskiego 12
  3. ul. Lelewela 11
  4. ul. Anny Jagiellonki 16
  5. ul. Marii Konopnickiej 10A
  6. ul. Pierwszej Brygady 16A
  7. osiedle Tysiąclecia 5
  8. ul. Skarbowa 4B
  9. ul. Klasztorna 5
  10. ul. Armii Krajowej 9B
  1. ul. Wybickiego 12-14
  2. Os. Kopernika 28
  3. Os. Konstytucji 3 Maja 18
  4. Os. Piastów 1
  5. ul. Pomorska 4A
  6. ul. Kleberga 11
  7. ul. Kalinowa 11A
  8. ul. Korczaka 21-22

 

  1. ul. Krasińskiego 7
  2. ul. Kochanowskiego 10
  3. ul. Piłsudskiego 159
  4. ul. Słowackiego 6
  5. ul. Reymonta 2
  6. ul. Żeromskiego 3
  1. Szkolna 2
  2. Rynek 11
  1. os. Edwarda Raczyńskiego 23
  2. os. Czwartaków 21
  3. Św. Marcina/Kosynierów
  4. ul. Kórnicka
  5. parking os. Kościuszkowców przy rondzie L. Grajka
  6. ul. Geremka przy SP 5
  7. ul. Kórnicka
  1. ul. Zoologiczna 35
  2. ul. Świstacza 39
  3. ul. Abrahama 12
  4. ul. Uczniowska 1
  5. ul. Wiosny Ludów 46
  6. ul. Duńska
  1. ul. Spółdzielcza / 8 Maja parking,
  2. ul. Dworcowa 8 – przy dworcu PKP,
  3. ul. Skargi 2,
  4. ul. Łokietka 2,
  5. ul. Zamenhoffa 49, 
  6. ul. Prądzyńskiego 69
  7. ul. Kraszowicka 34
  1. ul. Św. Ojca Pio początek ulicy po lewej stronie przy segregacji
  2. ul. Sikorskiego 10, koło przystanku autobusowego, przy punkcie do selektywnej zbiórki
  3. ul. Mieszka Starego – naprzeciwko kościoła, w pobliżu numeru 23
  4. ul. Spokojna między numerami 1A i 3F, przy punkcie selektywnej zbiórki odpadów.
  1. ul. Kopernika 4 – przy parkingu obok wiaty śmietnikowej
  2. ul. Hryniewicza – obok pojemników na odpady selektywne
  3. ul. Kościuszki – działka nr 1259/123
  4. ul. Słowackiego 11 – zabudowa wielorodzinna
  5. ul. Niepodległości 19 – zabudowa wielorodzinna
  6. ul. Reja 6 – zabudowa wielorodzinna
  7. ul. Harcerska 19 – zabudowa wielorodzinna
  1. ul. Odwet Jędrusie 1
  2. ul. Bema 106
  3. ul. Hieronima Dekutowskiego 12
  4. ul. Zamkowa 1
  5. ul. Kwiatkowskiego 1
  6. ul. Gazowa 1
  7. ul. Kościuszki 13
  8. ul. 1 Maja 10
  9. pl. Akademii Miechocińskiej 7
  10. ul. Marczaka 11
  1. ul. Kopernika 4

  2. ul. Traugutta 12

  3. ul. Paderewskiego 2

  4. ul. Jana Pawła II 13

  5. ul. Rejtana 6

  • Spółdzielni Mieszkaniowej Na Skarpie – 8 lokalizacji:
    1. Konstytucji 3-go Maja 20C,
    2. Konstytucji 3-go Maja 13
    3. Wyszyńskiego 14,
    4. Bolta 6,
    5. Wyszyńskiego 17,
    6. Kusocińskiego 18,
    7. Witosa 4G,
    8. Witosa 11.
  • Spółdzielni Mieszkaniowej Rubinkowo – 10 lokalizacji:
    1. Rydygiera 20,
    2. Rydygiera 30-32,
    3. Rydygiera 25-27,
    4. Łyskowskiego 27,
    5. Łyskowskiego 24,
    6. Dziewulskiego 8,
    7. Dziewulskiego 20-24,
    8. Dziewulskiego 27,
    9. Niesiołowskiego 26,
    10. Piskorskiej 13.
  • Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej – 15 lokalizacji:
    1. Żelazna 11-11a, Wybickiego 16-16D,
    2. Wybickiego 22 – 22E,
    3. Wybickiego 19-19C,
    4. Małachowskiego 28-28A,
    5. Kołłątaja 4-4C, Legionów 51-51B,
    6. Grudziądzka 55-57B, Grudziądzka 59-61A,
    7. B. Głowackiego 2,
    8. PCK 21-25, Kilińskiego 12-18,
    9. Przy Kaszowniku 31,
    10. Bażyńskich 2-8,
    11. Tuwima 10,
    12. Kraszewskiego 38 A-D,
    13. Gałczyńskiego 53-55.
    14. Słowackiego 110.
    15. Szosa Okrężna 6-6C.
  1. Solankowa 42A
  2. Gerwazego 12
  3. Olsztyńska 110A
  4. Hubego 17
  5. Poznańska 294H
  6. Świętopełka 22
  7. Łukasiewicza 6
  8. Legionów 216
  9. Harcerska 16
  10. Iwanowskiej 6
  1. ul. Poznańska 1
  1. ul. Kopernika 20
  2. ul. Widokowe 20 

Lokalizacja:

  1. os. K – ul. Feliksa Konecznego 26 – przy garażach
  2. os. F – ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 38A – parking przed kościołem
  3. os. A – ul. Wojska Polskiego 7B – parking
  4. os. Balbina – ul. Brzechwy 2H
  5. ul. Budowlanych 75
  6. ul. Dymarek 35
  7. ul. Kościelna (parking obok kościoła)
  8. ul. Skalna 52
  9. ul. Orzeszkowej 7
  10. ul. Hetmańska 15 – 17
  11. ul. Zapolskiej 1
  12. ul. Edukacji 9
  13. ul. Czereśniowa 15-17
  14. ul. Hierowskiego
  15. ul. Dmowskiego (Brama Słońca)
  16. ul. Wyszyńskiego
  17. ul. Armii Krajowej 57
  1. ul. Wrocławska 124
  2. Skrzyżowanie ul. Makowej i Jaworowej
  3. ul. Jana Pawła
  4. ul. Forteczna pomiędzy 44-46
  5. ul. Basztowa 37-41
  6. ul. Broniewskiego 83-85
  7. ul. Parkowa 14
  8. ul. Dąbrowskiego 29
  9. ul. Andersa 48
  10. ul. Adama Asnyka 2
  11. ul. Niepodległości 118 (placyk)
  12. ul. Rycerska 
  13. ul. Karkonoska 5
  14. ul. Krzywoustego 26
  15. ul. Orkana 127
  16. ul Miłosza 7
  1. Powstańców Wielkopolskich 19
  1. ul. Zielna 20
  2. ul. Krzywoustego 93 A
  3. ul. Górnicza 46
  4. ul. Bytomska 5
  5. ul. Przybyszewskiego 112/114
  6. ul. Wojanowska 36
  7. ul. Pionierów 9
  8. ul. Topolowa 5
  9. ul. Wileńska 1
  10. ul. Leonarda Da Vinci 9 A
  11. ul. Dolnobrzeska 40
  12. ul. Krępicka 44
  13. ul. Dolnobrzeska 39
  14. ul. Prochowicka 13
  15. ul. Krzywoustego 93 A
  16. ul. Górnicza 46 
  17. ul. Bytomska 5 
  18. ul. Przybyszewskiego 112/114 
  19. ul. Pionierów 9 
  20.  ul. Topolowa 5 
  21.  ul. Wileńska 1
  22. ul. Leonarda Da Vinci 9 A
  1. ul. Grojecka 54
  1. ul. Dr. Henryka Jordana
  2. ul. Ofiar Katynia
  3. ul. Korfantego 18
  4. ul. Wolności 185A, 185B, 185C
  5. ul. Sportowa 1A
  6. ul. Przeora Augustyna Kordeckiego
  7. ul. ks. Pawła Janik 13
  8. ul. Młyńska 13
  9. ul. Krakowska 57C
  10. ul. Zawiszy Czarnego 1
  11. ul. Witosa 6
  12. ul. Franciszkańska 20
  13. ul. Nyska 14
  14. ul. Św. Jacka 21
  15. ul. Lompy 109
  16. ul. Sobieskiego 4
  1. ul. Sowińskiego 20
  2. ul. Jordana 24
  3. ul. Promienna 4
  4. ul. Szczebrzewska 35
  5. ul. Młyńska 27
  6. ul. Kamienna 2  
  7. ul. Bołucia 3
  8. ul. Klonowicza 2
  9. ul. Kęta 8
  10. ul. Włościańska 24
  1. ulica Osmolińska 6;
  2. ulica Heleny Modrzejewskiej 4;
  3. ulica Przejazd 4;
  4. ulica Łódzka 12;
  5. ulica Narwiańska – skrzyżowanie z ulicą Warcką;
  6. ulica Zgody – skrzyżowanie z ulicą Wilczą;
  7. ulica Żytnia – skrzyżowanie z ulicą Skrzetuskiego;
  8. ulica Fredry – skrzyżowanie z ulicą Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
  9. ul. Wieniawskiego 3C
  10. ul. Żurawia 48
  1. ul. Szkolna 6
  2. ul.Strzelecka 10
  1. ul. Parzęczewska 20
  2. ul. Tuwima 24
  3. ul. Parzęczewska 61
  4. ul. Staffa 48
  5. ul. Tuwima 2
  6. ul. Parzęczewska 32
  7. ul. Podgórna 2
  8. ul. Rembowskiego 39
  9. ul. Plac Targowy 13 A
  10. ul. 1 Maja 75
  11. ul. Milenijna 29
  12. ul. 1 Maja 52
  1. os. Śląskie
  2. ul. Obywatelska 51
  3. ul. Piaskowa 9-11
  4. ul. Podgórna 31
  5. ul. Morelowa 18
  6. ul. Batorego 61a
  7. ul. Morelowa 69
  8. ul. Osiedlowa 28
  9. ul. Władysława IV 12
  10. ul. Zamoyskiego 4
  11. ul. Ruczajowa 7c
  12. ul. Strumykowa 15H
  13. ul. Wyszyńskiego 1
  14. ul. Skłodowskiej-Curie 3
  15. ul. Nowy Kisielin- Syrkiewicza
  16. Chynów ul. Krępowska
  17. ul. Łężyca – Odrzańska/Kościelna
  18. ul. Bananowa/ul. Agrestowa
  19. Ochla ul. Zielonogórska
  20. ul. Kraljevska 10-20
  21. ul. Łęzyca – Ceglana 2-10
  22. Żołnierzy 2 Armii 30-40
  1. Centrum: ul. Mielczarskiego – przy Biedronce
  2. Osiedle Żeromskiego: ul. Wittenberga – za pawilonami
    sklepowymi
  3. Osiedle Wschód: róg ul. kpt. Pałaca i ul. Izy Zielińskiej
  4. ul. Jedności Robotniczej 7 D
  5. Róg ul. Jaktorowskiej i ul. Towarowej,
  6. ul. Sikorskiego 10

Poznajcie nasz Czerwony Pojemnik!