ELEKTRYCZNE ŚMIECI Byliśmy na Targach Ochrony Środowiska Poleco w Poznaniu!

W dniach 17-19 października mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach Ochrony Środowiska Poleco w Poznaniu. Głównym celem wydarzenia była ekspozycja wystawiennicza liderów branży oraz bogaty program wydarzeń poruszający najbardziej aktualne zagadnienia. Ponad 160 wystawców z ośmiu krajów prezentowało usługi, rozwiązania i technologie, które przez najbliższy czas będą wyznaczały trendy w branży.

Odwiedzający targi mieli okazję podziwiać również nasze stoisko, na którym prezentowaliśmy szeroką ofertę firmy MB Recycling, w tym projekt Elektryczne Śmieci. Można było zobaczyć między innymi nasz czerwony pojemnik oraz cyfrowy stand na zużyte baterie. Jest to innowacyjny projekt, dzięki niemu można zamówić odbiór elektrycznych śmieci z domu, zostawić kontakt do siebie, aby nasz konsultant oddzwonił i zamówić odbiór telefonicznie oraz obejrzeć kilka animacji, szczególnie z naszym najsłodszym Elektrusiem!

Jesteśmy pod wrażeniem, ilu z Was nas odwiedziło. Dziękujemy wszystkim za inspirujące rozmowy i do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu.