ELEKTRYCZNE ŚMIECI Za nami Konferencja "Odpady w gminie 2024", którą zorganizowało EKORUM.

W dniach 11-13 czerwca 2024 w Giżycku odbyła się Konferencja “Odpady w gminie 2024”, którą zorganizowało EKORUM. Pragniemy serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa oraz pogratulować organizacji tak doskonałego wydarzenia. Byliśmy tam po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie ostatni!

Na tym ciekawym wydarzeniu reprezentowali nas: Karolina Wrońska, Daniel Gaul oraz Michał Nawrot. Swoją prelekcję poprowadził Dyrektor Sprzedaży MB Recycling – Artur Rzysko. Jego prezentacja nosiła tytuł: “Nowoczesny Recykling dla wszystkich: Jak kompleksowo wspierać miasta, gminy i biznes w osiąganiu poziomów recyklingu?”. Chcielibyśmy również podziękować innym prelegentom za inspirujące wystąpienia, które wzbogaciły nasze spojrzenie na branżę i czekające na nią wyzwania.

Braliśmy udział w dyskusjach na temat:

  • nowych obowiązków gmin, takich jak zbiórka i recykling zużytych tekstyliów oraz konieczność rozbudowy systemu PSZOK-ów,
  • osiągania poziomów recyklingu i współpracy gmin z organizacjami odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • wpływu systemu kaucyjnego na system gospodarowania odpadami w gminie.
    Wróciliśmy z nową wiedzą!
Wracamy z nową wiedzą i pomysłami, które z pewnością wykorzystamy w naszej działalności. Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko, oraz tych, którzy być może wkrótce do tego grona dołączą. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!