ELEKTRYCZNE ŚMIECI 24. edycja Targów EKOTECH w Targi Kielce S.A. dobiegła końca.

Gospodarka miejska, recykling, ekologia i troska o środowisko – to kluczowe obszary, które dominowały 10-11 kwietnia 2024 na 24. Ekotech Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. To wydarzenie w Kielcach to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania odpadami. 

Nasze stoisko z NANO pojemnikami

Na targach nie mogło zabraknąć naszego stoiska. Zarówno liczba obecnych, jak i nowych klientów, którzy nas odwiedzili była imponująca! Nano pojemniki przyciągnęły wielkie zainteresowanie – czerwony na elektryczne odpady oraz nowy, biały na tekstylia!

Fundacja Odzyskaj Środowisko

Goście odwiedzający nasze stoisko mieli również okazję porozmawiać także z pracownikami naszej Fundacji Odzyskaj Środowisko. Szczególną uwagę odwiedzających zwróciły szachy i breloczki wykonane z elektrycznych śmieci, czyli trash art.

Otrzymaliśmy nagrodę za najlepsze wystawienie targowe

Dodatkowo czujemy się zaszczyceni wyróżnieniem, które otrzymaliśmy za design naszego stoiska – nagrodę TOP DESIGN za nowatorską, elegancką i kompleksową prezentację targową. Wielkie gratulacje dla osób, które je stworzyły.

Serdecznie dziękujemy za owocne rozmowy zarówno naszym stałym klientom, którzy zajrzeli na kawę, jak i nowym, których było nam niezmiernie miło poznać. Już nie możemy się doczekać 25. edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech, która odbędzie się w 2025 r.